Hírek
2018. Március 10. 19:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Teherautó gázolt halálra egy nőt a fővárosban
Teherautó gázolt halálra egy nőt a főváros XIII. kerületében szombat délután - közölte a rendőrség honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint a Lehel út és Dózsa György út kereszteződésében - eddig tisztázatlan körülmények között - egy teherautó két nőt is elütött. Az egyik nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. Az érintett útszakaszon torlódásra kell készülni - hívta fel a figyelmet a BRFK.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
