Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2019. December 05. 12:01, csütörtök | Helyi
Forrás: police.hu

RENDŐRI JELZÉS ELLENÉRE SEM ÁLLT MEG

RENDŐRI JELZÉS ELLENÉRE SEM ÁLLT MEG

A Fejér megyei rendőrök őrizetbe vették a balesetet okozó ittas sofőrt.

A Fejér megyei rendőrök őrizetbe vették a balesetet okozó ittas sofőrt.

Pusztaszabolcs és Velence közötti útszakaszon, a járőrök ellenőrizni akartak 2019. december 4-én este egy Opel személygépkocsit, aminek a vezetője a rendőri jelzés ellenére nem volt hajlandó megállni. A sofőr továbbhajtott, majd elvesztette uralmát a jármű felett, és az árokba csapódott, melynek következtében ő, és utasa megsérültek.
A intézkedések során a rendőrök megállapították, hogy a 39 éves pusztaszabolcsi lakos ittasan közlekedett, vezetői engedéllyel sem rendelkezett, és a járművezetéstől is el volt tiltva.
A Gárdonyi Rendőrkapitányság munkatársai a férfit őrizetbe vették és büntetőeljárást kezdeményeztek vele szemben.

Címkék: baleset, fejér megye

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Augusztus 26. 07:46, kedd | Külföld

A hétvégén találkozik az ukrán és az amerikai küldöttség

2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld

Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú

A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon