Hírek
2021. Május 13. 14:42, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Mérgezett tojással ölték meg a ragadozó madarakat

A debreceni rendőrök az állampolgárok segítségét kérik.
A Debreceni Rendőrkapitányság 09010/667/2021. bűnügyi számon nyomozást folytat állatkínzás vétség elkövetésének gyanúja miatt.
Egy természetvédelmi őr tett bejelentést 2021. április utolsó hetében arról, hogy a Hajdúböszörmény és Józsa közötti mezőgazdasági területen több védett ragadozó madár tetemét is megtalálták. Az elpusztult állatok környezetében tojások voltak, amiket feltételezhetően ismeretlenek megmérgeztek - közölte a rendőrség.
A Debreceni Rendőrkapitányság kéri, hogy aki az esettel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Debreceni Rendőrkapitányságon (Debrecen, Budai Ézsaiás utca 4. szám), vagy hívja a 06-52 516-400-as telefonszám 24-45-ös mellékét, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, vagy a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.