Hírek
2012. Április 24. 07:03, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Megvan a rák ellenszere?

Egy amerikai orvos olyan oltóanyagot talált ki, mely szerinte megelőzheti a rák kialakulását.
A hadsereg orvosaként dolgozó George Peoples úgy nyilatkozott: a gyógyszer most kezdi a harmadik fázisú klinikai kísérleteket és várhatóan az FDA jóváhagyását is elnyeri majd - számol be a Fox News.
A klinikai kísérletekben legalább 700 mellrákkal küzdő páciens vesz részt, akik minden hónapban - hat hónapon át - egy bőrbe adott injekciót kapnak. A hat hónap letelte után a betegek egy kiegészítő oltást kapnak hathavonta.
A cél: rák mentesség 3 évig. Peoples egyébként a rák elleni oltóanyagokon dolgozó program vezetője és a 90-es évek óta próbálja megtalálni a rák ellenszerét.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.