Hírek
2016. Február 05. 07:38, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Megöltek egy férfit Gyulán
Holtan találtak egy 37 éves dobozi férfit a gyulai autóbusz-állomáson péntek hajnalban, az elhunyt a folyamatban lévő helyszíni szemle elsődleges megállapítása szerint bűncselekmény áldozata lett
- közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján. A közlemény szerint emberölés gyanúja miatt rendeltek el nyomozást ismeretlen tettes ellen.
FRISSÍTÉS:
Rövid időn belül, mintegy négy óra alatt elfogták a rendőrök a gyulai autóbusz-állomáson péntek hajnalban holtan talált férfi feltételezett gyilkosát - nyilatkozta a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője péntek délelőtt az M1 aktuális csatornának. Vargáné Szombati Andrea elmondta: a Békés megyei rendőrök rendszeres ellenőrzéseket tartanak a közterületeken. Ennek során hajnali három óra után pár perccel találtak rá a halott férfira. Megállapították, hogy a 37 éves dobozi férfi bűncselekmény áldozata lett.
A rendőrök azonnal megkezdték az információk, adatok gyűjtését, és néhány óra alatt elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 20 éves gyulai férfit. Azt még vizsgálják, hogy a gyilkosságot megelőzte-e valamilyen szóváltás vagy konfliktus, de annyit tudni, hogy a férfi bántalmazta és többször megszúrta az áldozatot.
A férfi kihallgatása megkezdődött. A rendőrség emberölés miatt indított nyomozást az ügyben - mondta a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
