Hírek
2020. Május 17. 14:39, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Megölte és elásta ismerősét egy tatabányai férfi
Több ütéssel megölte és elásta ismerősét egy 33 éves tatabányai férfi, a holttestre pénteken találtak rá - közölte honlapján a rendőrség.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a gyilkosság még április 12-én történt, a férfi egy Szomód külterületén lévő tanyán ásta el a holttestet.
A rendőrök szombaton elfogták a bűncselekmény elkövetőjét, aki beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
2026. Február 08. 07:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: véget vetünk az elszalasztott lehetőségek időszakának
Április 12-én egyszer és mindenkorra véget vetünk az elszalasztott lehetőségek korszakának, az Orbán-Gyurcsány-korszaknak, a hanyatlásnak, az önkénynek és a közjavak szétlopásának
