Hírek
2022. Március 24. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Donka Ferenc
Megölte édesanyját egy kiskunhalasi férfi
Egy vita során szerda délelőtt megölte idős édesanyját egy férfi Kiskunhalason - tudatta a rendőrség a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint egy 57 éves kiskunhalasi férfi összeveszett édesanyjával a közös lakásukban, majd a szóváltás közben megölte a 81 éves asszonyt.
A rendőrök - akiket egy szomszéd értesített a veszekedésről - az áldozatot a Kossuth utcai társasház lakásában találták meg, ahol elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
