Hírek
2022. Február 04. 08:17, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy férfi egy kigyulladt melléképületben Hévízen

Egy férfi meghalt, miután tűz ütött ki Hévízen, egy melléképületben csütörtök kora este - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A katasztrófavédelemhez érkezett bejelentés szerint Hévízen, a Budai Nagy Antal utcában gyulladt ki egy családi házzal egybeépített, lakott melléképület, egy ember pedig valószínűleg bent van.
A tűzoltók néhány perc alatt a helyszínre értek és oltani kezdték a teljes terjedelmében égő, harminc négyzetméteres melléképületet. Egy embert hoztak ki a házból, de az életét már nem lehetett megmenteni.
A lángok közül egy gázpalackot is kimentettek, ami így nem robbant fel. A melléképületben bútorok és felhalmozott hulladék égett, de a gyors beavatkozásnak köszönhetően a lángok a családi házra nem terjedtek át.
A tűz keletkezési okát vizsgálat tárja majd fel - közölte a katasztrófavédelem.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.