Hírek
2021. Február 12. 09:50, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 99 beteg, 1860-nal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 99, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1860 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést Magyarországon - közölte a koronavirus.gov.hu pénteken.
A kormányzati portálon azt írták: 383 735-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 13 543-ra emelkedett, a gyógyultak száma 289 520.
Az aktív fertőzöttek száma 80 672-re csökkent. Kórházban 3828 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 299-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 22 525-en vannak, a mintavételek száma 3 338 289-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
