Hírek
2021. Október 12. 08:56, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 17 beteg, 455 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Tizenhét, többségében idős, krónikus beteg meghalt és újabb 455 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu kedden,
kiemelve: eddig 5 911 737 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 682 396-an a második, 911 ezren pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 829 911-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 320-ra, a gyógyultaké 789 322-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 10 269. Kórházban 733 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 110-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 6692-en vannak, a mintavételek száma 7 079 804.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
