Hírek
2012. Február 03. 08:05, péntek |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Máris megvan az év autós reklámja? - VIDEÓ
Rendesen kitett magáért a Volkswagen. Az új reklámfilm a Csillagok háborúja sztoriját veszi alapul.
Már csak alig néhány nap van hátra Amerikában a vasárnapi Super Bowl döntőig, így a Volkswagen már be is mutatta legújabb reklámfilmjét, melyet a játék szünetében sugároznak majd. A 75 másodperces mozgóképnek egyszerűen A Kutya Visszavág ("The Dog Strikes Back") címet adták, viszont a közvetítés szünetében leadott verzió csupán 60 másodperces lesz - azt nem tudni, melyik rész marad ki, vagy hol rövidítenek rajta.
Az új reklám a VW által felvett Star Wars vonalat folytatja, ugyanis tavaly az új Passat filmje Az Erő ("The Force") címmel hódította meg az internetezőket (több mint 50 millió megtekintés) és a tévénézőket.
A jelenlegi rövidfilm egy túlsúlyos kutyáról, Boltról szól, aki a reklám alanyát, az új Volkswagen Beetle-t próbálná követni, csakhogy nem fér ki a számára épített kiskapun, így kénytelen diétába és kemény edzésbe kezdeni. Végül sikerül neki, és a képsor egy meglepő jelenettel zárul a Csillagok Háborújából, melyet előre nem lövünk le. Jó nevetést!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
