Hírek

2013. Július 27. 15:15, szombat | Sport
Forrás: MTI

Magyar Nagydíj - Hamilton indulhat az élről

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája indulhat az első rajtkockából vasárnap a Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

A szombati időmérő edzésen a címvédő Sebastian Vettel, a Red Bull német versenyzője szerezte meg a második helyet, míg a harmadik pozícióból a Lotusszal versenyző francia Romain Grosjean vághat neki a 14 órakor kezdődő 70 körös futamnak.

A 2008-ban világbajnok Hamilton idei negyedik, pályafutása 30. pole pozícióját szerezte meg Mogyoródon, a Mercedes istállónak pedig a szezonban ez volt a hetedik kvalifikációs elsősége.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Június 02. 07:37, vasárnap | Sport

Bajnokok Ligája - Tizenötödször nyert a Real Madrid

A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2023/24-es kiírását, amelynek szombati döntőjében 2-0-ra legyőzte a Borussia Dortmundot a londoni Wembley Stadionban.

2024. Június 01. 20:03, szombat | Sport

Jó érzéssel jövünk mindig a Miskolc környéki pályákra

Nagy Matyi az elmúlt hétvégén Öccsével Tomival, a jobb1-ben a II. Diósgyőr Ralin vett részt.

2024. Május 31. 12:11, péntek | Sport

Harmadik éles bevetés, második kategória győzelem Diósgyőrben

Beszélgetés a nem kicsit boldog Görög Péter pilótával a verseny után.

2024. Május 30. 12:33, csütörtök | Sport

Intenzív munkával kezdődött a felkészülés

Intenzív edzésekkel kezdte a felkészülést a magyar labdarúgó-válogatott a németországi Európa-bajnokságra - erről számolt be többek között Lang Ádám és Nagy Zsolt a Telkiben rendezett csütörtöki sajtótájékoztatón.