Hírek
2022. Augusztus 22. 13:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti
Korábban érkeznek a szeptemberi családtámogatások
Már augusztus végén megérkeznek a szeptemberi családtámogatások - közölte a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) családokért felelős államtitkára hétfőn a Facebook-oldalán.
Hornung Ágnes bejegyzésében azt írta, hogy a kormány segíti a családokat tanévkezdés előtt is, ezért a szeptemberben esedékes családtámogatási ellátásokat korábban, augusztus végén utalja a Magyar Államkincstár.
A családi pótlék, a gyes és a gyet augusztus 25-én a bankszámlákon lesz, a postai kézbesítés egy nappal hamarabb, augusztus 24-én megkezdődik - közölte az államtitkár.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
