Hírek
2017. December 18. 09:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Késelés miatt őrizetbe vettek egy kiskőrösi férfit

Őrizetbe vettek a rendőrök egy 62 éves kiskőrösi férfit, aki megkéselte egy rokonát - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a férfi vasárnap délben családi vitába keveredett a vele egy lakásban élő 46 éves férfival, akit késsel hastájékon és mellkason szúrt. A sértett életveszélyesen megsebesült.
A nyomozók emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették a késelő férfit, és indítványozták előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.