Hírek
2022. Január 07. 08:00, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kamerafelvétel buktatta le az ámokfutót
Kamerafelvétel készült a Kaposváron száguldozó autósról.
Pár nappal ezelőtt, január 2-án 12 óra 59 perckor Kaposváron a Cseri úton száguldozott egy sofőr, aki egy előzése alkalmával balesetveszélyes helyzetet teremtett.
A közterületi kamerarendszer rögzítette a szabályszegést, amelynek segítségével azonosították, és eljárás alá vonták a sofőrt – közölte a rendőrség.
A férfi nem volt ismeretlen a hatóság előtt, mivel vele szemben a rendőrök a közelmúltban számos alkalommal intézkedtek szabálysértés elkövetése miatt. A 28 éves helyi lakost - előéletének figyelembevételével - a Kaposvári Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztálya pénzbüntetéssel, és 1 év járművezetéstől eltiltással sújtotta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 11:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: komoly visszásságokra bukkantunk a diplomata-útlevelek kapcsán
Komoly visszásságokra bukkantak a Szijjártó Péter korábbi külügyminiszter által kiadott, nem alanyi jogon járó diplomata-útlevelek átvizsgálása során
2026. Május 28. 07:00, csütörtök | Belföld
Kormányszóvivők: az agrárkamara, a Klebelsberg Központ és a magántőkealapok felülvizsgálatáról is döntött a kormány
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
