Hírek
2022. Szeptember 29. 12:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Hivatalos: Hosszabb lesz a téli szünet!
December 22-től január 8-ig tart majd.
A kormány döntést hozott arról, hogy spórolás céljából a tanítási téli szünet hosszabb lesz - az őszi szünet rovására - mint az előző években - jelentette be Gulyás Gergely.
A miniszterelnökséget vezető miniszter hozzátette, ebben az időszakban kormányzati igazgatási szünet is lesz.
A rezsiköltségek miatt bajba kerülő önkormányzatokkal kapcsolatban elhangzott, jövőre jelentős spórolásra és kormányzati segítségre lesz szükség. Minden nagyobb önkormányzat vezetőivel le fognak ülni, és a kisebb önkormányzatokkal is egyeztetnek majd, mindent meg fognak tenni annak érdekében, hogy a következő időszakot túléljék az önkormányzatok.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 01. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a közmédia vezérigazgatóinak azonnal távozniuk kell
Miután bebizonyosodott, hogy a vezetők utasítására készültek a közmédiában a Tisza Pártot lejárató anyagok, Papp Dániel és Altorjai Anita vezérigazgatóknak azonnal távozniuk kell!
2026. Június 01. 07:01, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: továbbra is betöltöm köztársasági elnöki tisztségemet
Továbbra is betöltöm köztársasági elnöki tisztségemet, és gyakorlom az alaptörvényben és a jogszabályokban meghatározott hatásköreimet - jelentette ki az államfő vasárnap este a Facebookon közzétett videójában.
