Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2018. Január 15. 17:23, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset történt a 48-as úton

Halálos baleset történt a 48-as úton

Árokba borult kocsijával és meghalt egy ember a 48-as úton Nyírábrány közelében - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.

Plásztán-Kopcsa Kamilla elmondta: a főút 26-os kilométerénél, Nyírábrány közelében hétfő délután három órakor lesodródott az útról egy gépkocsi, fának hajtott, és az egyedül utazó sofőr olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt. Az eddigi adatok szerint a férfi vezetés közben rosszul lett, és a mentők már nem tudták megmenteni az életét.

A mentés és helyszínelés idejére félpályás útlezárást rendeltek el.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld

Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú

A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon

2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld

Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel

Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel

2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld

HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon

Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.