Városlista
2026. január 15, csütörtök - Lóránt

Hírek

2018. Augusztus 14. 08:29, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Halálos baleset miatt lezártak egy sávot Fonyódnál az M7-esen

Halálos baleset miatt lezártak egy sávot Fonyódnál az M7-esen

Halálos baleset miatt csak egy sávon halad Budapest felé az M7-es autópálya forgalma Fonyódnál - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság kedd hajnalban az MTI-t.

Egymásba rohant egy kamion és egy személygépkocsi az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 150. kilométernél. A balesetben egy ember meghalt, hárman megsérültek.
A műszaki mentés és a helyszínelés ideje alatt csak egy sávon halad Budapest felé az autósztráda forgalma - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről

A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható

2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld

Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök

A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.