Városlista
2026. április 12, vasárnap - Gyula

Hírek

2022. Április 22. 07:53, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Gyilkosság történt Budafokon

Gyilkosság történt Budafokon

A budapesti rendőrök a bejelentéstől számított egy órán belül elfogtak egy 23 éves férfit.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába péneken 0 óra 40 perckor érkezett bejelentés, hogy a Budapest, Barostelep vasúti megállónál egy vérző fejű férfit találtak – közölte a rendőrség.

Amikor a rendőrök a helyszínre érkeztek, a férfi nem mutatott életjeleket, ezért azonnal megkezdték újraélesztését, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni az életét.

Az elsődleges adatok szerint a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást.

A budafoki járőrök a bűncselekmény helyszínétől 650 méterre, a bejelentéstől számított egy órán belül elfogták a cselekmény feltételezett elkövetőjét, a 23 éves M. Mátyást, akinek elszámoltatása folyamatban van.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak

2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld

Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről

Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.

2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld

Megkezdődött a választás, máris született egy rekord

A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.

2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld

NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást

Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).