Hírek
2019. Október 13. 15:04, vasárnap |
Külföld
Forrás: mti
Gázrobbanás történt egy kelet-kínai étteremben, többen meghaltak
Egy étkezdében bekövetkezett gázrobbanás következtében hatan meghaltak, kilencen megsérültek a kelet-kínai Csiangszu tartományban vasárnap - jelentette a Hszinhua kínai állami hírügynökség a helyi hatóságokra hivatkozva.
A baleset a Sanghaj közelében fekvő, 3,5 millió lakosú Vuhszi városban, egy utcai ételeket kínáló étkezdében történt vasárnap késő délelőtt. A helyszínről 15 embert vittek kórházba, közülük hatan életüket vesztették, a kilenc sérült állapota stabil - közölték a hatóságok.
A robbanás körülményeinek feltárására nyomozást indítottak.
Vuhsziban csütörtökön leszakadt egy autópályahíd, amely három autóra rázuhant, három ember halálát okozva.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 15:00, szombat | Külföld
Uniós szóvivő: jelenleg nincs üzemanyaghiány az Európai Unióban
Jelenleg nincs üzemanyaghiány az Európai Unióban, az Európai Bizottság azonban felkészül a repülőgép-üzemanyagok esetleges, továbbra is aggodalomra okot adó ellátási hiányára
2026. Április 18. 08:32, szombat | Külföld
Donald Trump: Irán vállalta, hogy soha többé nem zárja le a Hormuzi-szorost
Irán beleegyezett abba, hogy soha nem zárja le újból a Hormuzi-szorost - írta Donald Trump amerikai elnök közösségi oldalán pénteken.
2026. Április 17. 10:00, péntek | Külföld
Donald Trump: tíznapos tűzszünetről állapodott meg Izrael és Libanon
Tíznapos tűzszünetről állapodott meg Izrael és Libanon - jelentette be Donald Trump amerikai elnök csütörtökön, miután egyeztetett a libanoni elnökkel és az izraeli miniszterelnökkel.
2026. Április 16. 17:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: nagyon közel van a konfliktus vége
Donald Trump szerint \"nagyon közel\" van, hogy lezáruljon az iráni konfliktus - az amerikai elnök erről a Fox Business gazdasági televíziónak adott, szerdán sugárzott interjúban beszélt.
