Hírek
2017. Március 31. 08:07, péntek |
Bulvár
Forrás: Infovárosok
Fotós életveszélyben - GALÉRIA
Így nézne ki egy budapesti képeslap, ha azt Rizsavi Tamás készítené
Hiába Budapest legtöbbet fényképezett nevezetességei a Parlament és a Lánchíd, ahogyan Rizsavi Tamás fotózza őket, úgy eddig még biztosan nem láthattuk.A hobbifotós extrém terepen tesztelte az Ecco új cipőjét, és magaslati fotózáson gondolta újra a budapestiek kedvenc látképeit.
„Egy ilyen fotózás rengeteg új élményt ad: a legizgalmasabb rész mindig az, amikor kitalálom, hogy hogyan juthatok ki a lezárt tetőkre, mivel a budapesti tetőkijáratok nincsenek mindenkinek nyitva. Titkos módszereim vannak, de ötletesnek is kell lennem, és épp ezért imádom azt, amit csinálok, és állok lendülettel a kihívás elé” – árulta el a tériszonyt nem ismerő hobbifotós, aki egyben a kampány fotóversenyének bírája is volt.







Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
