Hírek
2021. Április 13. 11:24, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elütötte, majd kocsiba tette a vadat

Balassagyarmat belterületén igazoltatták a rendőrök a 42 éves férfit, aki lakására akarta szállítani az őzbakot.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság járőrei 2021. április 11-én 4 óra 35 perckor Balassagyarmat belterületén ellenőriztek egy személygépkocsit és az abban utazókat. A rendőrök látták, hogy a gépkocsi eleje sérült, majd a jármű csomagtartójában egy fiatal elpusztult őzbakot találtak meg. A járművet vezető szátoki lakos a helyszínen elismerte, hogy a gépkocsival a vadat Szécsény és Balassagyarmat közötti útszakaszon ütötte el, majd azt a járművel a lakására akarta szállítani – közölte a rendőrség.
A rendőrök a 42 éves férfit a rendőrkapitányságra előállították és lopás vétség megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A hatóság tagjai a közel 200 000 forint értékű vad tetemét a vadásztársaság képviselőjének átadták.
Az egyenruhások a kijárási korlátozás megszegése miatt szabálysértési feljelentést tettek a jármű vezetője és utasai ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.