Hírek
2018. Március 17. 12:53, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Elfáradt, majd segítséget kért a kocsitolvaj

Egy 21 éves férfi ellen javasolnak vádemelést a dabasi rendőrök, aki a gyanú szerint tavaly ősszel lopott el egy személykocsit Örkényben.
A Dabasi Rendőrkapitányságon indult eljárás egy örkényi férfi ellen lopás bűntett, valamint egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A nyomozás adatai szerint a 21 éves férfi 2017. október 20-án este egy örkényi utcában leparkolt kocsi ablakát betörte, majd a járművet eltolta a helyszínről. Cselekménye közben elfáradt, így egy arra járó gyanútlan állampolgártól kért segítséget, mondván, elromlott autója vontatásában kér közreműködést. Ezek után az autót egy örkényi üzlet előtt parkolta le, majd rendszámtábláit leszerelte.
A dabasi rendőrök azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit az eljárás során gyanúsítottként hallgattak ki, majd az ellene folytatott nyomozás befejezését követően az ügy iratait vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.