Hírek
2019. Február 02. 15:43, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Egyes településeken továbbra is magas a légszennyezettség
Bár többfelé javult a levegő minősége, egyes településeken továbbra is magas a légszennyezettség a magas szállópor-koncentráció miatt.
A Nemzeti Népegészségügyi Központ (NKK) szombaton az MTI-vel azt közölte: Putnokon egészségtelen a levegő minősége, kifogásolt még Budapest, Dunaújváros, Miskolc, Nyíregyháza, Pécs és Vác levegője.
Az NKK ezért azt kéri, kerüljék a helytelen fűtési módok alkalmazását. Arra hívták fel a figyelmet, hogy műanyagok, ruházat, gumiabroncsok és egyéb hulladékok égetésekor rákkeltő vegyületek kerülnek a levegőbe.
További információk a Fűts okosan! kampány honlapján, a http://www.futsokosankampany.hu/ oldalon találhatók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
