Hírek
2020. Március 21. 07:09, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egy rövid időre szünetelnek az útdíjfizetési rendszer szolgáltatásai

Informatikai fejlesztés miatt vasárnap 00:00 órától 04:00 óráig az útdíjfizetés rendszerében nem lehet majd e-matricát és viszonylati jegyet vásárolni, valamint HU-GO egyenleget feltölteni
- közölte a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. pénteken az MTI-vel.
A tervezett karbantartás egyaránt érinti az autópálya-matricával, a viszonylati jeggyel közlekedő és a fedélzeti eszközt használó ügyfeleket.
A fejlesztés miatt a nemzetiutdij.hu, a hu-go.hu, az ematrica.nemzetiutdij.hu weboldalak nem lesznek elérhetőek, továbbá a viszonteladóknál lévő KIOSZK-ok sem működnek majd.
A NÚSZ Zrt. ugyanakkor arra is felhívta a figyelmet, hogy a fizetős útszakaszokat a rendszerfejlesztés ideje alatt sem lehet ingyenesen igénybe venni. Az úthasználati jogosultságot (e-matrica, e-útdíj) a karbantartási időszakot megelőzően szükséges megváltani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.