Városlista
2025. augusztus 26, kedd - Izsó

Hírek

2018. Július 24. 10:57, kedd | Belföld
Forrás: mti

Egy emberölés miatt elítélt férfi súlyosan megvert egy nőt a gyanú szerint

Egy emberölés miatt elítélt férfi súlyosan megvert egy nőt a gyanú szerint

Súlyosan bántalmazta nőismerősét a gyanú szerint egy korábban emberölés miatt elítélt román állampolgár Fonyódon a napokban, a bíróság elrendelte a férfi letartóztatását

- tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség kedden az MTI-t. Azt írták: július 17-én szóváltás alakult ki a férfi és a nő között, ennek során a gyanúsított előbb arcon ütötte, a földre lökte, majd egy késsel háton szúrta az asszonyt, akinek a támadás során eltört egy csigolyája.

Az esetnek szemtanúja volt a nő négy kiskorú gyermeke, a férfi az ő kérésükre hagyta abba a bántalmazást.

A feltételezett elkövető 2017 decemberében szabadult a Romániában rá kiszabott 15 év szabadságvesztésből, ezúttal életveszélyt okozó testi sértés kísérletével gyanúsítják.

Címkék: emberölés, Fonyód, , verés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld

Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú

A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon

2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld

Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel

Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel

2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld

HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon

Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.