Hírek
2017. Június 29. 14:42, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Egy 16 éves fiú fegyverrel fenyegetett, majd balesetet okozott Budapesten

Fegyverrel fenyegette meg vitapartnerét egy 16 éves fiú Budapesten a X. kerületben, továbbhajtva pedig balesetet okozott a XVII. kerületben csütörtökön - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI-vel.
A rendőrség közlése szerint a konfliktus egy közlekedési vita miatt alakult ki, a későbbi bejelentőt a 16 éves fiú ennek során fegyverrel megfenyegette. Később a rendőrök a megadott autót igazoltatni akarták, a jármű vezetője lassított, majd továbbhajtott. Az autóval a fiú a XVII. kerületben, a Pesti út és a Bakancsos utca kereszteződésében balesetet okozott, a vétlen jármű vezetőjét kórházba vitték.
A károkozó autójában kábítószergyanús fehér port és egy airsoft fegyvert találtak a rendőrök, a vezetőt előállították a kapitányságra, elszámoltatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.