Hírek
2012. Július 05. 15:37, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Drogcsempész elfogása Budapesten

Rendőrök vizsgálnak át kábítószer-kereső kutyával egy személyautót a XIV. kerületi Stefánia úton. A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a Hajdú-Bihar megyei rendőrséggel közösen indított nyomozás során korábban olyan információt kapott, hogy egy 48 éves felsőtoldi férfi megbízás alapján személygépkocsival akar külföldről kábítószert Magyarországra hozni. A nyomozókutya több mint öt kiló kábítószert talált az autó benzintankjában, a kábítószerfutárt őrizetbe vették, és kezdeményezik az előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek
BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától
Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek
Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst
Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Kék hírek
Kilencen könnyen, ketten súlyosan megsérültek az ürömi szüreti felvonuláson
Az ürömi szüreti felvonuláson leszakadt egy lovasszekér jobb oldala a rajta tartózkodók alatt szombaton délután, elsődleges adatok szerint a balesetben kilencen könnyen, ketten pedig súlyosan megsérültek
2025. Szeptember 29. 07:32, hétfő | Kék hírek
Megtalálták a hetekkel ezelőtt eltűnt túrázót a Pilisben
Vasárnap délelőtt megtalálták a szeptember 7-én eltűnt túrázó holttestét a Pilisben - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a közösségi oldalán.