Hírek
2019. December 21. 15:10, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok
Drágulnak a lottók

2019. december 28-án 20:30-tól az Ötöslottó, december 29-én 17 órától a Hatoslottó, január 1-én 21:30-tól a Skandináv lottó részvételi feltételei megváltoznak, amelynek részeként módosul a játékok ára.
Az év utolsó napjaiban és az új esztendő első napján a legnépszerűbb hazai lottójátékok, az Ötös- és Hatoslottó, valamint a Skandináv lottó alapjátékainak ára 300 forintra emelkedik. Legutóbb 2016 novemberében változott a lottójátékok ára - közölte közleményben a Szerencsejáték Zrt.
A részvételi díjak emelésével egyúttal a nyereményalap is dinamikusabb ütemben növekszik majd, így még nagyobb főnyeremények várják a játékosokat hétről hétre.
A játékok módosított részvételi szabályzatai elérhetők a www.szerencsejatek.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.