Városlista
2025. augusztus 26, kedd - Izsó

Hírek

2022. Július 26. 10:23, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Cuki kiskutyát loptak el a fővárosban, a rendőrök rátaláltak

Cuki kiskutyát loptak el a fővárosban, a rendőrök rátaláltak

Az erzsébetvárosi rendőrök megtalálták és visszaadták tulajdonosának az ellopott kutyát.

Feljelentés alapján indult eljárás lopás vétség miatt a VII. Kerületi Rendőrkapitányságon, mivel a gyanú szerint július 21-én a VII. kerületi Baross téren, egy bolt elől valaki ellopta a sértett mindössze két hónapos yorkshire terrier kutyáját.

Néhány nappal a bejelentés után az állat gazdáját egy állatorvos hívta fel, aki azt állította, hogy a kutyát nemrégiben vitték be hozzá vizsgálatra. Kiderült, hogy az orvos a kutya chipje alapján találta meg az eredeti tulajdonost - közölte a rendőrség.

A fővárosi rendőrök a kapott információk alapján eljutottak egy zuglói nőhöz, akinél július 23-án az esti órákban megtalálták a keresett kisállatot.

A VII. Kerületi nyomozók a nőt tanúként hallgatták ki, a kutyát pedig visszaadták a gazdájának. A nő vallomásában elmondta, hogy az állatot nem ő lopta el; ő jóhiszeműen, egy látásból ismert férfitől vásárolta meg.

Címkék: kutya, lopás, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld

Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú

A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon

2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld

Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel

Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel

2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld

HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon

Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.