Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2014. December 11. 09:24, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Csuklós busz és kisteherautó karambolozott Mályinál, lezárták a 3-as utat

Csuklós busz és kisteherautó karambolozott Mályinál, lezárták a 3-as utat

Csuklós autóbusz és kisteherautó ütközött össze a 3-as úton, a Borsod megyei Mályi belterületén. A kisteherautó vezetője meghalt, a buszon utazók közül többen megsérültek.

Hudák Andrea, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője korábban azt közölte, hogy a kisteherautóba beszorult a sérült, és feszítő-vágó berendezéssel dolgoztak a helyszínen a tűzoltók.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
Szabó-Berdár Csilla, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI kérdésére azt mondta: a kisteherautó vezetője időközben belehalt sérüléseibe, a buszon pedig az eddigi adatok szerint négyen sérültek meg könnyebben.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld

Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú

A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon

2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld

Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel

Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel

2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld

HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon

Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.