Hírek
2016. Október 21. 08:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Baleset után cserbenhagyta utasait az ittas iskolabusz-sofőr

Előállítottak az ózdi rendőrök egy sofőrt, aki ittasan vezette az iskolabuszt, amellyel árokba hajtott, majd elhagyta a helyszínt
- tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön az MTI-t.
Szabó Csilla közölte: a Borsodbóta és Királd között délután közlekedő autóbuszt, amelyben huszonöt gyerek utazott, egy hatvankét éves férfi vezette. A jármű - még ismeretlen okból - letért az úttestről, és árokba hajtott.
A balesetben négy gyerek könnyebben megsérült.
A sofőr úgy hagyta el a helyszínt, hogy nem győződött meg róla, valaki segítségnyújtásra szorul-e. A férfit a rendőrök elfogták, megszondáztatták, és a műszer pozitív értéket mutatott nála.
A rendőrség segítségnyújtás elmulasztásának gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.