Hírek
2014. Július 09. 13:59, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt torlódás az M3-as autópálya szabolcsi, őri csomópontjánál

Baleset miatt torlódás alakult ki az M3-as autópálya őri, a 49-as főúthoz csatlakozó csomópontjánál szerdán délután - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Dóka Imre elmondta, hogy a sztrádához kapcsolódó főút Őr és Jármi közötti szakaszán két személygépkocsi ütközött, s az egyik az árokba borult.
A roncsba két sérült szorult be, akiket az arra közlekedők még a mátészalkai tűzoltók kiérkezése előtt kiszabadítottak és átadták a mentőknek.
Az M3-as autópálya őri le- és felhajtó csomópontjánál a mentés és a helyszínelés idejéig torlódásra kell számítaniuk a gépjárművezetőknek - tette hozzá a zászlós.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.