Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2012. Szeptember 13. 07:50, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt teljesen lezárták a 81-es utat Mór közelében

Baleset miatt teljesen lezárták a 81-es utat Mór közelében

Baleset miatt teljesen lezárták a 81-es utat Mór közelében, miután három teherautó egymásnak ütközött – közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerdán az MTI-vel.

Szabó-Bisztricz Anett elmondta, hogy a baleset Mór és Felsődobos között történt. Egy propán-bután gázt szállító tartálykocsi, egy rakomány nélküli tehergépkocsi és egy kisáruszállító ütközött. A rakomány nélküli teherautó az árokban oldalára borult, a tartály nem sérült meg, gáz nem szivárog belőle.
Az eddigi adatok alapján hárman sérültek meg könnyebben.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljesen lezárták az utat.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre

A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba

2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld

Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért

Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.