Városlista
2025. június 27, péntek - László

Hírek

2019. December 20. 18:10, péntek | Életmód
Forrás: mti

Az ünnepek idején is figyelni kell a táplálkozásra

Az ünnepek idején is figyelni kell a táplálkozásra

Az ünnepek idején is figyelniük kell azoknak, akiknek valamilyen táplálkozással összefüggő betegségük van - mondta Antal Emese dietetikus az M1 csatorna csütörtök esti műsorában.

A szakember hangsúlyozta: a legfontosabb a mértékletesség az ünnepek alatt, és nem árt sokkal tudatosabbnak lenni már a bevásárláskor is.

A termékeken például nem csak a szénhidrát, hanem a hozzáadott cukor tartalmat is kötelező feltüntetni, és ezek alapján lehet számolni - mondta.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 27. 07:24, péntek | Életmód

Palkovics László: hamarosan elkészül Magyarország megújított MI-stratégiája

A Nemzetgazdasági Minisztériumtól (NGM) hamarosan a kormány elé kerülhet Magyarország megújított Mesterséges Intelligencia Stratégiája

2025. Június 27. 07:14, péntek | Életmód

Nagy István: a komló és sörárpa termesztésének komoly jövője van Magyarországon

A magyarországi komló- és sörárpa-termesztésnek komoly jövője van, ugyanis az országban működő sörgyárak képesek a jelenleginél jóval nagyabb mennyiséget is felvásárolni ezekből

2025. Június 26. 07:22, csütörtök | Életmód

Nagy István: beláthatatlanok a műhús terjedésének következményei

2025. Június 26. 07:18, csütörtök | Életmód

Ferencz Orsolya: óriási siker Kapu Tibor elindulása, a HUNOR program legintenzívebb két hete következik most

Óriási sikerként értékelte Ferencz Orsolya űrkutatásért felelős miniszteri biztos, a HUNOR program vezetője az Axiom-4 küldetés útnak indulását Kapu Tiborral a tagjai között.