Városlista
2026. április 13, hétfő - Ida

Hírek

2024. Május 04. 06:00, szombat | Belföld
Forrás: MTI

A Fidesz és a KDNP összes vezető politikusa az országot járja majd a következő hetekben

A Fidesz és a KDNP összes vezető politikusa az országot járja majd a következő hetekben

Megkezdjük a valaha volt legnagyobb, legerősebb európai parlamenti kampány második szakaszát, a Fidesz és a KDNP összes vezető politikusa az országot járja majd a következő hetekben

- mondta a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalán pénteken közzétett videóban.

Menczer Tamás közölte, több száz fórumot szerveznek, minden választókörzetben lesznek kampánygyűléseik, és ötvenezer aktivista segíti a munkájukat.

"Mindenkivel szeretnénk találkozni, mindenkivel szeretnénk beszélni, mindenkinek meg akarjuk adni a lehetőséget, hogy támogassa a béke hangját" - fogalmazott a politikus. Hozzátette, a kampány első szakaszát, a standolást is folytatják, 1200 helyszínen gyűjtik a támogató aláírásokat.

Már félmillió ember biztosította támogatásáról a kormánypártokat - tudatta Menczer Tamás, aki köszönetet mondott ezért.

Megjegyezte, Gyurcsány Ferencék csütörtökön bejelentették, hogy hatvanezer aláírást gyűjtöttek. "Kevés lesz ez így, Gyurcsány úr, a tét háború vagy béke" - hangoztatta Menczer Tamás. Leszögezte, a kormánypártok Magyarország békéjéért és biztonságáért harcolnak. "Június 9-én csak a béke, csak a Fidesz" - jelentette ki a politikus.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld

Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon

Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.

2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak

2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld

Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről

Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.

2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld

Megkezdődött a választás, máris született egy rekord

A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.